BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Šito neužskaitau

Apie studentų nedarbą iš trečios pusės.

Vienam socialiniam tinkle šiandien ryte teko trimis žodžiais sudalyvauti pokalbyje apie žiniasklaidos formuojamą negatyvų Lietuvos modelį ir konkrečiai apie studentų nedarbą.
Viskas prasidėjo nuo skaudžios realybės, cituoju: “40 proc. jaunimo yra bedarbiai, tai ir traukia kur šilčiau”. Skamba dramatiškai, ar ne? Suprask - du penktadaliai Lietuvoje užsilikusių studentų negali rasti darbo. Galvą guldau, kad dauguma Jūsų būtent taip citatą ir interpretavote. Taip interpretuoja ir mūsų žiniasklaida. Štai ties šita vieta ir iškilo man to ‘studentų nedarbo’ sampratos klausimas.
Po kurio laiko, besivalant dantis, kilo išganinga mintis. Nedarbe išskyriau tris veiksnius: poreikį, norą ir galimybę. Prie šitos minties iš dalies pastūmėjo A. Maldeikienės žodžiai “Tikrieji kliedesiai yra tai, kad rimtas studentas gali dirbti”. Pagalvojau - iš tikro, juk studento veikla yra studijavimas, valytojo - valymas, automechaniko - remontas. Taigi dirbantis studentas vienok yra tas pats, kas automobilį servise remontuojanti valytoja. Tuomet teisingas dirbančių student skaičius turėtų būti artimas nuliui.
Taip netyčia ir sugalvojau, kad būtų teisinga negasdinti laiudies, ir neskaičiuoti tokių tinginių, kaip aš, kurie neturi nei noro, nei reikalo dirbti. Aš neturėčiau figūruoti statistikoje, kai kalbama apie galimybę susirasti darbą. Taip paprastai, galvą guldau, statistika sumažėtų iki kokių 15 proc. O kai yra noras, o tuo labiau poreikis turėti darbą, bet nėra galimybių - štai kur nedarbas. Tokie ir turėtų būti skaičiai visuomenei gąsdinti. Suprantu, kad norų ar minčių niekas neišmatuos ir nesuskaičiuos, bet žvelgiant į statistiką nereikia keikti Kubiliaus, kad visus iš Lietuvos emigruoti verčia. Geriau suprasti, kad nedarbas skaičiuojamas pagal forumę ‘nedirbantys studentai/visi studentai‘, o ne ‘galimybė/(poreikis+noras)’. Genialumas slypi paprastume.

Šiandien man palinkėjo skaityti. Linkiu Jums to pačio, o nuo savęs dar pridėsiu - supraskit ką skaitot, ir galvokit apie ką skaitot. Taip iš gyvenimo išnyks daugybė susikurtų demonų. Pavasariškos ateinančios dienos (:
Dienamiegok.

Rodyk draugams

Komentarai (73) »

Apie krūtis.

Kad apie krūtis rašo balsas.lt - kasdienybė, bet dienamiegok bloge ši tema - pirmąkart. Kodėl?

Būtent dėl to pačio balsas.lt straipsnio, pavadinimu “12 dalykų, kurių nežinojai apie krūtis”. Kuo šis toks ypatingas? Pabandysiu trumpai, keliais žodžiais paaiškinti.

Kelios citatos:

“Moterų krūtinės nėra vienodo dydžio ir dažniausiai kairė krūtinė būna didesnė”

Net aš, galybę klaidų savo tekstuose darantis, jokio išsilavinimo neturintis kvailelis, nesugebėčiau vietoj žodžio ‘krūtys’ parašyti ‘krūtinės’. Nebent moterys iš tikro turi tokį dalyką, kaip ‘kairę krūtinę’, bet kažkodėl kirba mintis, kad tokį dalyką žinočiau. Straipsnio pavadinimas čia nepamelavo. Nežinojau.

dar viena: Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (165) »

Vero Cafe - puodelis tuštybės

Prisimenu laikus, kai gūdžiais ir šaltais vakarais eidavau per pusę Laisvės alėjos, kad galėčiau nusipirkti kavos, ant kurios puodelio nesipuikuotų Vero Cafe logotipas. Kad vilniečiams būtų lengviau suprasti, tai pridursiu, kad Kaune yra tik vienas Coffee Inn`as, o ir tas kažkodėl labai mažas ir nelabai populiarus.

Visą tai dariau iš principo, prisižiūrėjęs visokiuose feisbukuose nuotraukų, kur būtinai turi būti Vero Cafe puodelis. O dar geriau, jei ten dar ir Jack Daniels tilptų. Sakykit ką norit - šlykštu kaip reta.

Bet prieš kurį laiką įvyko įdomus įvykis. Labai reikėjo prisėsti prie interneto, taigi perlipau pats per save ir nuėjau į vieną iš Kaune esančių Vero Cafe. Užsisakiau paprastos juodos kavos. Vidutinį puodelį. Realiai tai buvo Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (101) »

Neužskaitau: Nuskriaustieji melagiai

Beveik kasdien iš neturėjimo ką veikti perverčiu galybę įvairių info šaltinių. Tai - laikraščiai, internetiniai naujienų portalai, blog`ai, retais atvejais televizija, dar retesniais - radijas. Naršant visokias tokius informacijos šiukšlynus pastebėjau, kad daug informacijos prasideda pasakymais “Manoma…”, “Tikėtina…” ir panašiai.

Pastebėjau ir dar vieną dalyką - po tokios pradžios dažniausiai būna melas. Tiesiog taip galima atsikratyti bet kokios atsakomybės už informacijos turinį. Duodi kaimynui penkis litus, kad jis garsiai pagalvotų tau reikiama tema, ir vualia: “Manoma, kad Twilight Saga gydo vėžį”. O dar jeigu kaimynas ir mokslų daktaras! kad ir Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (34) »

Susireikšminimas arba Lietuviški didvyriai

Pradėti reiktų nuo to, kad tai nebūtinai yra lietuviški didvyriai. Gal būt tas pats yra ir kitose šalyse, tai jie tiesiog šiuolaikiniai. Vėlgi, rašyti pradėjau ne šiaip sau. Paskutiniu metu delfi.lt randu vis daugiau labai neprastų straipsnių. Šįkart tai V. Normano publikacija apie pedofilijos mitą.

Turbūt pritarsit, kad vadinamas ‘pedofilijos skandalas’ pagamino aiškų didvyrį - žudiką su šventojo elementais, Drąsių Kedį. Tačiau tokios istorijos, deja, prigamina tūkstančius ‘didvyrių’. Didvyrių, mokančių rėkti, o ne Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (33) »

Neužskaitau: Rimi marketingas

Štai ką prieš porą savaičių aptikau Megoje esančioje Rimi parduotuvėje:

Taip, tai BC ‘Lietuvos ryto’ atributika - šalikas ir automobilinė vėliavėlė. Viską būtų gal ir galime iš bėdos paaiškinti, bet  keisčiausia, kad visiškai nebuvo ‘Žalgirio’ atributikos. Įdomu, kokiais tikslais šios prekės atsirado Rimi lentynose, ir apskritai ar tai kažkam galėjo pasirodyti paklausu? Galbūt tai tik man vienam pasirodė keista? Bet kuriuo atveju, įdomu, kaip Rimi sekasi Kaune pardavinėti didžiausių ‘Žalgirio’ oponentų atributiką.

O gal šios marketingo subtilybės kaltos ir dėl parduotuvės prie viešbučio “Park Inn by Radisson’ uždarymo? Ten galėjo būti CASK marškinėliai ar ‘Perlo’ kojinaitės ir raiščiai.

Rodyk draugams

Komentarai (15) »

Dienamiegok nieko nebesupranta

Iš vienos pusės aš - Homo Sapiens Sapiens, suprask - pati paskutinė žmogaus evoliucijos stadija(kolkas). Na, o jeigu evoliuciją įsivaizduotume, kaip progresą, o ne regresą, tai tuo pačiu ir labiausiai pažengusi ir apsišvietusi stadija.

Taigi turėčiau suprasti daug. Bet kuo toliau, tuo dažniau atrodo, kad be mūsų žemėje yra dar kažkas, ką pavadinčiau [b]Homo Sapiens Sapiens Limited Edition[/b]. Pagal viską kur kas labiau pažengę padarai, nes aš jų suprasti negaliu. Tai, aišku, tik teorija, bet kolkas ji yra teisinga, nes vienintelė. O jūs pamėginkit paneigti tai:

man
Paskelbė: Autrorė, paskelbta 09-17 23:38, vizitų: 156, komentarų: 44.

Už prisiminimus ir tą laiką, kada buvo be proto gera. Už juoką ir akimirkas, kurių jau nepakartosiu. Už tai, kada džiaugsmas nesustojo plitęs širdy. Ir už tai - ko jau nebeliko.


Ne dėl tavęs, ožy, mane mama augino.


Aš esu tokia ir ką? Šokdavau aukštai, krisdavau žemai. Px būdavo dažnai. Gyvendavau linksmai ir sakydavau - man viskas gerai.

Suklydai. Atsisakei tos, kuri dėl tavęs galėjo padaryti viską. Ko jai trūksta? Grožio? Draugiškumo? Mielumo? Ne, ji viską turi. Tiksliau turėjo. Dabar jai trūksta tik tavęs. O tau trūksta proto. Pamatysi, tu dar norėsi grįžti pas ją, bet bus per vėlu. Ji bus kito glėbyje, Ji mylės tą kuris vertas jos meilės. O tu? O tu tada galėsi užsi*rušti su prisiminimais ir ašaromis.


Žinau kaip nori būt su manim, žinau kad myli mane, žinau, aš žinau viską, nes aš noriu to pačio bet, nebeturiu jėgų.


Nematau, negirdžiu - man tavęs nereikia. Pamatau - ištirpstu. Taip. Gražu, bet naivu.

Dienamiegok:
Juokiasi taigi užaugsi dar, baik čia nesąmones tokias rašinėti

Dienamiegok:
o Tu rimtai, supranti, kad nereiktų Tau dar nieko rašyti? Graudu..

Autorė:
atsok :D cia seip :D

Dienamiegok:
Nežinau užprivatink, gal atšoksiu.

Man sunku užmerkti akis prieš tokį epideminį debilizmą Juokiasi

Autorė:
uostik :D

Dienamiegok:
nesu tikras, bet lietuvių kalboje tokio žodžio kaip ir nėra Ne

http://www.demotyvacija.lt/-jeigu-tu-man-siandien-nepaskambinsi-125631
9.html čia iš to pačio cirko

Autorė:
neidomu Liežuvis nera tai nera ka padarysi, pas mane jis yra :D

Dienamiegok:
Skaitau o tai kokia kalba su aplinkiniais bendrauji?

Autorė:
kokia reikia toke i kalbuNekaltas su tavim lietuviskai bandau, su aplinkiniais angliskai:D
Dienamiegok:
Ne Tai kad savo kalbą kažkokią naudoji. Girdėjai legendą, apie klestintį miestą, kuris išnyko, nes visi jo gyventojai kalbėjo skirtingomis kalbomis?
toke, blet…

Autorė:
matai, dejau as ant tavo legendu, gyvenu ir klesciuBe be be

Dienamiegok:
tai kad jos ne mano

įdomu, kaip tas klastėjimas vyksta, jei imi, ir ne į temą girtis pradedi, kokia klestinti asmenybė esi

Autorė:
dink glusiau :D

Dienamiegok:
Taip Taigi iš pat pradžių pasakiau - privatink ;]

Ir nereiktų manęs taip vadinti, net jei nuo to viršesnė pasijauti

Autorė:
Provokuoji tai ir vadinu…

Dienamiegok:
Taip jeigu provokuočiau - tokiu ir apsimesčiau Nekaltas

o Tu jokio normalaus sakinio nesurezgi, bet kitus glušiais tuoj puoli vadinti.

Gal tau knygą kokią parekomenduoti?

Autorė:
isvis, ko tu cia pristojai, atsirask kita auka, man neidomi tavo nuomone, as ne knygu ziurke, turiu ka veikt be tu tavo *****u skaityniu!!!

Dienamiegok:
Juokiasi na jo, matosi, kad nebuvo laiko gyvenime knygai atsiversti

Ufff Neturiu jokių kenkėjiškų intencijų, tai ir aukų neieškau, bet still, ačiū už labai reikšmingą leidimą

Ir vėlgi, nėra tokio žodžio, kaip ’skaityniai’, o jeigu ir būtų, tai jie tikrai ne mano, ir nežinau, kas ten po žvaigždutėm parašyta

Autorė:
omg!!!!!!!!!!!!!!!! su kokiu literatu cia turiu reikaluKvankt? siaubas, taip ir isprotet galima, mokykloi lietuviu mokytoja taip knizdavo prota, tai ne ble, atsirado dar vienas kuris primine senus baisius laikus?

Komentatorius:
kodel tu apie save kalbi antru asmeniu?
cituoju:
Ko jai trūksta?
ji viską turi
jai trūksta
norėsi grįžti pas ją
Ji bus
Ji mylės

cia kazkoks kietas butas paslept egocentriskuma,tai nesakant “Man” “As” sakai “Ji” “Jai” ?
o gal visgi suklydau ir cia ne apie save kalbi?

Biski idomiai beviltiskai juokingai skamba,sori.

Dienamiegok:
Arnai, beviltiškumas jau perkopė juokingumą ;D

Autorė:
cia nieko konkretaus, seip, gavos taip kad radau zodzius kazkieno kazkur parasytus, ir vat emiau cia ir sudejau nes jie man patiko, nesuprantu kas cia blogo

Autorė:
o tu a’Damned isnyk

Dienamiegok:
Juokiasi tu blet, net kalbėt nemoki, aišku, kad nesupranti ;D ;D

Paskaityk komentarus savo

Komentatorius:
Ai,tai dar apie save rasai, ne savo zodziais, kazkieno parasytais apie kazka (kadangi 2 asmuo).
Nu sveikinu tada tave,daugiau nieko negaliu pridurt ir daugiau nieko neturiu ka pasakyt,viskas cia aisku su tavim.

Dienamiegok:
;D ;D iš kelinto karto perskaitysi - PRIVATINK, JEI NORI, KAD DINKČIAU

Dienamiegok:
JuokiasiJuokiasi pasirodo šiais laikais teksto autorius(na, arba šįkart publikuotoja) gali būti atsiejamas nuo minčių, dėstomų jo tekste :D

Autorė:
Ar jus nesveiki ar kas jumKvankt? nu dar tokiu nebuvau maciusKvankt? ****u nx as taves glusiau!!!

Dienamiegok:
Nekaltas Nu man truputį skrandį skauda, bet čia dėl to, kad visą dieną gėriau kavą.

O iš mano pusės žiūrint, tai manau, kad išprusęs žmogus yra daug sveikesnis negu apskritai vargiai mokslo ragavęs. Ar Tu manai, kad mokslas - kvailiams? :D:(:D

Komentatorius:
Paskutini karta kai buvau pas daktare,ji pasake kad as kaiptik lb sveikas palyginus su tuo,kad ligos puola ir daug ka uzpuolus kompo liga. Taip kad ne,as esu sveikas.

Autorė:
Vaiku ziadimai cia su jumis, eikit mokytis, Lietuvai reikia tokiu gudruoliu. lol. fui baisu:D

Komentatorius:
“as ne knygu ziurke, turiu ka veikt be tu tavo *****u skaityniu!!!”

o zinok daug moteru atrodo seksualiai su moksliska uniforma,akinukais,tvarkingai susegtais plaukais. Taip kad knygu ziurkes negali buti vien neigiamas teiginys/palyginimas.

Komentatorius:
krc,get back to the kitchen,woman.

Dienamiegok:
Juokiasi kad knygas moterys skaito, o žiurkės graužia

Tuolab, Tu labai panaši į ją, nes ar su tavim, ar su žiurkyte kalbėsi - ana nors nieko ir nepasakys, bet bent neapsijuoks du kartus viename sakinyje

Autorė:
krc, vaikai sius i lovas :D

Dienamiegok:
čia iš serijos ‘kai nebėra kaip dar labiau susimauti’ ;D

Autorė:
px man :D nesiveliu i vaiku zaidimus :D galiu ir tris kartus pasijuokti :D ir keturis:D

Komentatorius:
3 kartus pavartojai zodi vaikai. Sutapimas? Tau lovyte paklota.

Dienamiegok:
Tu man primeni lemūrą, kur per tv3 rodo :D

o, mieloji, ar bent po vidurinės kur nors įstojot? Ar apskritai vidurinę baigėt? Žmogaus ‘vaikiškumas’ toli gražu ne pagal metus vertinamas jau labai seniai, o pagal išprusimą, išsivystymą ir t.t. O jei tau juokinga - tu juokis, man, pavyzdžiui, koktu žinoti, kad pasaulį išvysta tokie protiškai ir morališkai atbukę žmonės.

Autorė:
sleep time puppies :D in bed quick!!!

Dienamiegok:
Juokiasi jo, klausimai atsitiktinai neatsakyti

Autorė:
wow wow wow :D:D:D:D:D:D:D man tai jusu gaila :D:D:D

Komentatorius:
gailek saves,tave bachuras paliko Juokiasi

Dienamiegok:
Nes tipo… diplomus univero turėsim? Paplepėkim

Autorė:
tai kad nepaliko :D

Komentatorė:
Jezau, kas cia daros

Komentatorius:
“Suklydai. Atsisakei tos, kuri dėl tavęs galėjo padaryti viską.”

tai wtf,moterie,nafik sita nesamone rasei tada?

Autorė:
ne:D nes tokie kaip jus, gyvenime neturesit nieko (cia tipo linksmybiu, draugu, gero gyvenimo) nebent daug knygu :D:D:D:D

Autorė:
koks tavo reikalas ka noriu ta rasau, tau nuo to gyvenimas gal nepasikeite, ziurekis savo reikalu :D

Komentatorius:
nu bent patyletum su savo tokiom ‘visaziniskom’ mintim,nes dabar tikrai lieki kvailutes vietoj Flirtas tarp kitko,as nei kart nesakiau,kad megstu skaityt daug knygu. As neturiu laiko skaityt,todel per visa gyvenima uztektu ranku pirstu kiek as knygu perskaiciau. Owned

Autorė:
tai jei pats neskaitai tai ir kitiems nesiulyk :D

Komentatorius:
prasau,surask vieta kur as tau siuliau skaityt knygas,idomu butu perskaityt tuos zodzius

Dienamiegok:
Šiaip ten aš siūliau.

Autorė:
koks skirtumas, neziuriu kur kuris :D:D bet kokie jus nuobodus… :D:D mescionys, ner ko noret :D

Komentatorė2:
o Viešpatie :D toke skaityniai man patynka :D

Dienamiegok:
am.. man jau pritrūko žodžių. Einu į savo blogą įmesiu šitą pokalbį

Ir štai netikėtai tai pavirto dar vienu neįvykusiu pokalbiu su manimi. Kažin kodėl :/ O ir šiaip sakau, mano teorija apie naują žmonių rūšį - unbeatable, kątik perskaitėt nenuginčijamą argumentą.

Įsiutęs Dienamiegok

Linki ramios nakties

Rodyk draugams

Komentarai (73) »

Dienamiegok apie narkomanus

Trip`o į Klaipėdą metu(apie jį parašysiu atgeityje) teko susipažinti su vienu nemaloniu žmogumi.  Niekad iki tol negalvojau, kad man tokie žmonės gali būti šitokie atgrasūs. Būdamas jo kompanijoje tiesiog viriau iš pykčio, iš visos širdies jo nekenčiau, ir slėpdamasis už panelės J. nugaros apsimečiau kad miegu. Dar einant iki mėmelio miestelio(??) išsprūdo ‘blet, suknistas narkomanas’, gerai bent kad tai pasibaigė tyliu pasišnabždėjimu su savimi. Po kurio laiko patraukėm ant ‘K’ raidės, ir tada nustebinau pats save. Priėjau prie panelės J. ir pasakiau ‘J, klausyk, aš nebenoriu su jais būti’. Betkada iki tol aš būčiau jį aprėkęs, iškeikęs, atkaitęs moralą, ar dar ką, bet aš tiesiog nusispjoviau ‘not my fucking business’ ir su J. patraukėm savais keliais. Nežinau, ar iš solidarumo man, ar ištiko, bet sužinojau, kad su jais buvo tik tam, kad turėtume nakvynę, o ne iš didelio jos noro. Bet kuriuo atveju, žaviuosi jos supratingumu. Blogiausia, kad iki pat dabar mane kankina nemalonus jausmas, kad tai vistik my business. Sunku man užsimerkti, ir nepastebėti, kad galbūt kitą kartą su juo ištikro bus keturiolikmetė(kokios jam patinka) be užnugario, ko taip tikėjosi iš panelės J. Aš perdaug gerai žinau, kaip lengva turint sugebėjimų žmogų periversti patikėti betkuo ir sutikti su betkuo. Lygiai taip pat žinau, kokių būna žmonių pirštų spragtelėjimo greičiu pasiduodančių kitų įtakai. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (17) »

Neužskaitau: Kas rėkia garsiausiai?

Paskutiniu metu kartais susimąstydavau: ‘Kas per tauta tie lietuviai?’. Gaila, bet priėjau išvadą, kad absoliuti dauguma - nesuvokiamai tamsūs žmonės.

Visų pirma - kaip apskritai save nors minimaliai gerbiantis žmogus su nuliu(kvadratu) pagrįstumo galim sau leisti mirusį žmogų kaltinti tokiais dalykais, kaip pedofilija? Tai, kad jis dėl aiškių priežasčių(truputį negyvas) negali apsiginti, padaro žaidimą į vienus vartus. Ar nebūtų graudu, jei LKF susiorganizuotų sau Europos čempionatą, bet nepakvietę nė vienos kitos komandos džiaugtųsi ir drąsiai save vadintų Europos čempionais? Man tai atrodo graudžiai, ir, tiesą sakant, man nuoširdžiai gėda dėl kiekvieno lietuvio klausant tragikomedijos vertų svaisčiojimų apie pedofilų klanus. Gėda, kad Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (50) »

Skyrius 1. Jei gali - nerašyk

Apie nieką galiu parašyti ir aš. O jeigu galiu aš, reiškias gali betkas. Kiekvienas rašytoju, (ne)deja, nebūsime. Pristatau jums istoriją apie nieką. Stiliaus subtilybių išmokau iš jūsų.

Ačiū už komplimentus, spauskit patiko (wasntme) Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (16) »

Neužskaitau: Beraščiai

Apie prieš tai įraše nupasakotą situaciją informavau Aspiro jų el. paštu. Žinant(įsivaizduojant), kiek dabar Lietuvoje yra diplomuotų bedarbių, nemanau, kad į mano laišką turėtų atrašinėti asmuo su nebaigtu viduriniu(geriausiu atveju). Bent jau taip sprendžiu iš pačio laiško:

Valdas Babravicius to me

show details Mar 8

Sveiki,

Dekui uz informacija. Apie sia situacija esame informave atitinkamas tarnybas ir tai yra sprendziama.

Kalba netaisyta. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (5) »

Lochai ir telefoniniai aferistai(ar kaip ten juos vadina)

Čia vistiek tas pats.

Šiandien žiūrėdamas Davis Cup gavau sms:

PRIMENAME. Esate uzsisake BOOMI pranumerata, kaina 10lt/sav. Noredami isjungti pranumerata, siuskite sms numeriu 1394 koda “503(tarpas) 106018″, sms kaina 50 ct”

Pirma mintis buvo ‘kas čia per koks porno tas BOOMI?’, poto sekė ‘aš apskritai neužsisakinėjau jokių paslaugų’. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (43) »

Mano tvirtovė

O žmogui vistik reikalinga ta ‘tvirtovė’, kurioje jis pats šeimininkas. Tvirtovė - kur viskas turi savo vietą, kiekvienas smulkiausias daiktas atlieka savo paskirtįir netgi chaose vyrauja tokia idilė, kad net ir nedidelis pakitimas viską apverčia aukštyn kojomis. Tas pakitimas kaip kortų namelį sugriauna tvirtovę iki pamatų, ir šeimininka palieka be mažiausio jam priklausančio centimetro. Na gerai, baigiam romantizuoti.

Iki šiandien net neįsivaizdavau, kokį stresą gali suketi paprastas faktas, kad tavo įprastą aplinką kažkas ėmė ir neklausęs pakeitė. O pakeitė iš esmės. Grįžus iš mokyklos per kažkurią sekundės dalį man kilo toks nenumaldomas noras užvažiuoi pirmam pasitaikiusiam nepažįstamąjam į snukį. Susivaldžiau, bet nušlaviau visus daiktus aplink save ant žemės, tai kaip turi būti. Net TAI panašiau į mano ’saugią zoną’. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (37) »

Neužskaitau: XXI amžiaus gripas - tolerastija

Šįkart išsakysiu ką galvoju apie mažumų reklamavimąsi, tolerastijos skatinimą Lietuvoje ir apskritai, nesantaikos kurstymą visuomenėje. Taip, apie gegužės mėnesį vyksiantį homoseksualų paradą. Tarp gyventojų požiūris į šį įvykį skirtingas: vieni albą apie homoseksualų pogromą, antriem vienodai, o treti, žinoma, prisidės prie šios, pavadinkime, iniciatyvos. Kokio bybio viso šito reikia? Pabandysiu išsiaiškinti, nors asmeniškai aš visiškai nepritariu tokiems išsišokimams. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (44) »

Įdomių atradimų metas

Tap, šiandien būtent tokia diena.

Pradėsiu nuo vienos labai įdomios svetainės, tai yra www.awfulplasticsurgery.com. Jojeya galybė nuotraukų su ‘nenusisekusiomis’ plastinėmis operacijomis, taip pat plastinių operacijų nevengenčių garsenybių nuotraukos(jų ten dauguma). Manau, kad tai puiki socialinė priemonė mažinant skalpeliu ir švirkštu pagamintų barbių skaičių. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (59) »

Kvailumo topas

Per trumpą savo gyvenimą Dienamiegok kvailumo tope be konkurencijos karaliavo twitard fanės(jacob team 4eva), bet vistik blogas.lt platybėse atsirado vienas dar labiau žmonijos evoliucija verečiantis abejoti blogas, negailestingai išstūmęs twilightą į vistiek garbingą antrąją vietą.

Silpnų nervų skaitytojams nerekomenduoju spausti čia.

o likusieji, perskaitykit ir komentarus.


Rodyk draugams

Komentarai (83) »

Dienamiegok asmeniškai moterom

Šiąnakt kilo mintis pasakyti tai, ką kažkaip, vėlgi, tenka pastabėti vartant blogą po blog`o.

Moteros, nebūsit laimingos tol, kol gyvensit savo idiliškame fantazijų pasaulyje. Aš jum sakau. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (68) »

LT(Lietuvos talentai)

Sveikinam Miką su pergale. Aš džiaugiuosi, ir noriu pasakyti, kad ir pats būčiau balsavęs už jį.

Jei jis būtų buvęs vienintelis dalyvis.

Ne, bet ką padarysi. Lietuvai nereikia stipraus balso solistų, pianistų, šokėjų ar šiaip paveldo mylėtojų. O štai grojimas dantimis - kitas reikalas. Čia juk ir pats gali pagrot, ir draugą pamokyt. Tai ne kokia gitara, kur dar reikia žinoti kaip ir ką.

Televizija geriausiai žino, ko reikia jų auditorijai, nors šou buvo geras.


Rodyk draugams

Komentarai (30) »

New Generation

Kalės yra jėgų jėga,

Bejausmės moterys yra jėgų jėga,

Lesbo relations yra jėgų jėga,

Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (15) »

Neužskaitau: Pasiruošėme žiemai?

Šiandien man kilo viena mintis: Nejaugi kelininkai kiekvieną žiemą išnaujo susipažįsta su tokiu reiškiniu kaip sniegas? Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (70) »