BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Šitą užskaitau

Apie gerą reklamą

Dienamiegok ištisas naktis naršydamas internete kartais atranda tikrai įdomių dalykų. Štai vienas iš jų - viena geriausių kada matytų reklamos idėjų:

P.S.
Dabar užmečiau akį į peržiūrų skaičių, tai, ko gero, ne vienas iš jūsų būsit jau matę.

Rodyk draugams

Komentarai (66) »

Apie Lietuvos rinktinę ir D&G stadioną.

Dienamiegok ką tik grįžo iš varžybų. Sėdėjau A tribūnoje ir kartu su visais traukiau labai jau pokvailes skanduotes.

Prieš tai dieną mačiau daug šlykščių lenkų, bet apie tai parašys laikraščiai. Man tik liks nežinia, kaip jie patys sau atrodo faini, linksmi ar velniasžinokokie

Dar gerokai prieš rungtynes pastebėjau vieną dalyką - stadiono danga tikrai nėra tokia prasta, apie kokią rašo žiniasklaidoje. Prieš rungtynes tikėjausi pamatyti didelį purvo keturkampį, bet išvydai nelabai žalią žolę. Taip, žolę, ir kur kas geresnę, nei galima tikėtis po žiemos. Jeigu ispanai ir sugalvotų reikšti kažkokias pretenzijas, tai nebent dėl to, kad jie nežino, jog prie -20C žolė nėra linkusi augti.

Tuolab neįsivaizduoju, kaip dabartinę situaciją galima lyginti su Vilniumi prieš 7 metus. Skirtumą pamatyti užtenka bent kiek matančių akių. Dar skaičiau kažkur , kad prieš 7 metus gėda buvo futbolui, o dabar gėda bus visai Lietuvai. Nežinau, kam reikalingi tokie paistalai, gal kažkas nori įteigti, kad Vilniuje nėra jau taip blogai, ar kad ne tik Vilniuje taip blogai, nežinau. Užtat žinau, kad taip nėra ir ispanams ryžių lauke žaisti nereiks. Belieka pasveikinti Lietuvos rinktinę su dviem gražiais įvarčiais ir palinkėti bent pusės tiek po trijų dienų.

DM

Beje, grįždamas namo užsipyliau dujų už 2,09Lt, o tai jau priminė vasarą (:

Rodyk draugams

Komentarai (526) »

Apie Račo blog`ą

Šiandien keliskart pervertęs A. Račo blog`ą susimąsčiau apie tai, kas pasikeitė per laiką, nuo pirmo mano apsilankymo. Anksčiau aš ten prisirankiodavau įdomių straipsnių, kuriuos skaitydavau, cituodavau, komentuodavau, dalindavausi, ir t.t.

Visa tai liko iki dabar, tačiau paskutiniu metu kaskart ten užsukus randu priežasčių keliskart nuoširdžiai balsu nusikvatoti. Tai, aišku, gerai, tik nežinau, ar anksčiau tiesiog to nepastebėdavau ar p. Artūrui išseko kantrybė ir jis komentaruose sau leidžia daugiau nei anksčiau.

Kaip bebūtų nuo juoko ir gero humoro jausmo dar niekas nenumirė.

p.s.

Kažkada sulaukiau palinkėjimo aplenkti p. Račą. Ką gi, turiu tobulėjimui dar 27 metus,

Rodyk draugams

Komentarai (97) »

Apdovanojimais nesigiriam, darbai kalba už save.

Nekalbėsiu apie Stylish Blog Award, kuris dalinamas kažkodėl visai ne už blogo stilių. Nesigirsiu, kad gavau apdovanojima ar kiek gavau.

Užtat pasigirsiu darbais. Svarbiau, sutinkat? Nebūsiu geresnis/gražesnis/protingesnis/šaunesnis, jei gausiu apdovanojimą. Užtat nudirbęs gerą darbą būsiu.

Prieš dvi dienas nuskridau nuo autostrados. Štai rezultatas:

Vakar iš Vilniaus parsivežiau naują buferį. Važiavau 100km, nes Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (78) »

Užskaitau: Genialumas paprastume.

Esu tikras, kad dauguma blog`o skaitytojų žino šitą bairį:

O BMW vairuotojai dar žino ir kokia tai skaudi tiesa.

Šią žiemą problemų dėl sniego turėjau ne kartą ir ne du. Ypač daugiabučių kiemuose, kur besisukinėdamas visais savo gabumais visad pataikydavau įvažiuoti į pusnį. Tokius įvykius sekdavo stūmimas, kasimas, tempimas, ir panašūs veiksmai, kurie nei malonūs anei lengvi.

Šį savaitgalį teko lankytis Vilniuje, ir… Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (236) »

Blogų reklamos savaitė?

Apie ją sužinojau ką tik, ir visai netyčia štai čia, o čia sužinojau, kad ji baigiasi šiandien. Kodėl gi neprisidėjus?

Paskutiniu metu mano lankymasis svetimuose bloguose sumažėjo, bet pabandysiu sudaryti bent top10.

#1 dienamiegok.blogas.lt

Šį blogą lankau dažniausiai, nors skaitau, turbūt, mažiausiai. Turiu tokią taisyklę - niekada neskaitau ką parašau, kad neimčiau taisyt, perkūrinėt, ar kitaip darkyti savo minčių. Todėl dažnai ir gramatikos klaidos tekste lieka neištaisytos. Kaip bebūtų, savo blogą lankau dažniausiai.Būkim biedni, bet teisingi.

#2 Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (78) »

Apie (be)prasmiškumą

Štai sėdžiu aš paskutinio sesijos egzamino išvakarėse(jeigu ketvirtą valandą ryto galima pavadinti išvakarėmis) ir mąstau. Negi visi svarbieji gyvenimo etapai buvo tokie jau svarbūs?

Pradėti reiktų nuo 10-tos(antros gimn.) klasės PUPP`o(Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikra, ar kažkas tokio). Dar dabar pamenu, kaip man juokingai skambėdavo, kai bendraklasiai tai vadino egzaminais. Tada tie tikrieji egzaminai atrodė lyg kažkas labai rimto. Sakė, reikia stengtis dėl pagrindinio išsilavinimo atestato. Ir kas dabar? Kaip mano buvęs bendraklasis išmintingai dabartiniams dešimtokams pasakė: “Jūs su tuo atestatu geriausiu atveju šikną nusivalysit”, ar kažkaip labai panašiai.

Toliau seka mokyklos baigimas. Vėl ta pati dainelė apie kuo geresnius pažymius, kaip to reiks, kaip dėl vidurkio stengtis ir t.t. Nu ir nesąmonė. Dabar drąsiai galiu pasakyti, kad Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (422) »

Senamiesčio pasaka

Po kelių dienų pertraukos šiandien aplankiau Kauno senamiestį. Tiesą pasakius - pirmąkart pamačiau išžiebtą eglutė. Pasakiškai gražu.

Ne veltui eidamas į Sotą rytinės kavos prieš paskaitas, pamačiau miestiečius pasitinkantį užrašą “Senamiesčio pasakos’.

Nežinau, ką galvojo skaitytojai, bet man prieš porą metų iš tikro buvo šiek tiek gėda dėl lemputėmis apvyniotos eglutės. Nesureikšminau niekad tokio dalyko(neminint vaikystės - norėčiau visa tai pakartoti), kaip Kalėdų eglė, tačiau didžiu įsitikinimu, ji įkūnija džiaugsmą, gėrį, šilumą, galų gale Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (130) »

Stebuklas, brangieji

Antrus metus vykstanti akcija “Padovanok kalėdų stebuklą” antrus metus neaplenkia ir šio blog`o. Viršutiniame dešiniąjame blog`o kampe matote banner`į, su mygtuku “prisidėk ir Tu!”. Taigi, prisidėkite ir Jūs! Užsukite kasdien paclickinti ir prisidėkit prie gražesnių kalėdų vaikučiams.
Juk lengviausia tai, kas nieko nekainuoja. Čia panašiai, kaip facebook
grupės: “Prisijunkite prie Pipiro grupės ir išgelbėkite šuniukus!” arba “Prisijunk prie violetinių paranojikų ir užkirsk teisę vykdyti teisingumą!”, tik šis atvejis išskirtinis tuo, jog iš viso to kyla kažkokia nauda.

Be to, galvą dedu, tai vistiek būtų prasmingiausias dienos pelytės paspaudimas.

Pernai pavyko surinkti šiek tiek virš 5 litų. Tai nėra labai daug, todėl tikiuosi, kad šiemet man padėsit pagerinti rezultatą. Tai kiek bus? 10? 20? Tikiuosi :)

Su šypsena,

Dienamiegok

Rodyk draugams

Komentarai (59) »

Didžiausias studentų dienos studentas

Turbūt labai nepameluosiu šio įrašo pavadinimu. Aišku, jeigu turit kitokios info - čia pat dalinkitės!
Pamenu, kai šis ‘Žmogus’(taip skulptorius P. Mazūras pavadino savo kūrinį) prieš kelis metus buvo aprengtas žaliai-baltais drabužiais su 15.min reklama. Tada tik pasibaisėjau, kaip iš meno galima komerciją ir reklamą daryti ir, tuolab, kas išvis leido tokį absurdą.
Prieš kelias savaites eidamas pro šalį su kursioke(berods) apkalbėjom, kad galėtų išnaudoti Žmogų, liaudyje maloniai vadinama ‘nuogu berniuku’, per kokias nors šventes ar renginius. Pavyzdžiui atvažiavus į Kauną kokiai nors rinktinei iš futbolo milžinių, aprengti jį varžovų apranga, ar per Hansa dienas viduramžių laikų drabužiais ir t.t. Sugalvoti galima labai daug. Ir štai - nereikėjo ilgai laukti.
Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (69) »

Kaip pakeisti tepalus?(DIY)

Taigi, šiandien buvo ta diena, kai nusprendžiau pasikeisti tepalus. Pats. Iš pradžių tokia veikla man atrodė visiškas kostmosas, bet visagalis google padėjo išspręst šitą problemą. Pirmas dalykas - išsiaiškinau ką reiškia variklio alyvos ženklinimas ir sužinojau, kad E39 tinkamiausi yra 5W -40 ir dar kažkurios tai alternatyvos.

Pasidomėjus pilnai sintetinio tepalo kainomis pradėjau ieškoti pusiau sintetinio(dovanokit, kad apskritai apie tai galvojau - buvau įkalbinėjamas tokius pirkti) ir sužinojau, kad tokių pusiau sintetinių apskritai nebūna. Lucky me. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (133) »

Draugą reikia turėti.

Aišku, kurgi Dienamiegok nenorės Xperios. Kodėl aš? Paprasčiausia būtų pasakyti ’cause Im fuckin perfect’, bet galiu likti nesuprastas - daug pavydžių žmonių blogas.lt bendruomenėje. Aš nebūčiau aš, jei nesugalvočiau daugybės priežasčių.

Pavyzdžiui turėčiau telefoną neskilusiu ekranu. Taip, po joninių ryte radau 7 iskilimus ant ekrano. Kaip tai atsitiko prisiminti vilčių neturiu.

Nebevėluočiau į vairavimą, nes galėčiau iš anksto internete pasižiūrėti kada važiuoja 16-tas autobusas. Galėdavau ir anksčiau, bet yeah, per suskilusį ekraną interneto daug neprivartysi.

Galėčiau išeiti į gatvę ir drąsiai visiem sušukti “Fu*k you, Nokia-Siemens, turiu naują geriausią draugą! Ir jo ekranas nesuskilęs”.

Pasinaudojęs proga “Fu*k You” šaukčiau daug kam.

Moteriai nesakyčiau “Fu*k You”, jei ji pamirštų į kelionę pasiimti fotoaparatą(vėl). Paprastas žaisliukas, o kaip kultūros lygį kelia, ar ne?

Pirmas porą savaičių žaisčiau su juo kiekvienas žingsnyje, kaip ir su betkokiu nauju daiktu. Pats smagiausias dalykas kažką turėti.

Miegočiau su juo, ir laikyčiau šiltai po pagalve, kad mažasis draugas gerai jaustųsi. Matėt filmą “Spirited Away”? Gyventų telefonas kaip mažylis iš to filmo.

Jeigu turit įprotį blogus skaityti nuo galo, tai toliau šitos pastraipos nieko naujo nesuprasite. Aim fakin osom, tad senutė nokia - ne man. Nemeluosiu, čia maža dalelė priežasčių, kodėl viskas turi atitekti man.

Įrašo temą atitinkantis video:

Rodyk draugams

Komentarai (51) »

Užskaitau: Being Spontaneous

Apie ką aš čia? apie save, vėl. :D

Fb, o poto skypu susirašiau su Panele J. Realiai mačiau ją gal 5 kartus gyvenime.
[7/4/2010 1:06:22 AM] Aš: tranzuojam ryt į Palangą?
[7/4/2010 1:06:32 AM] Ji: nori?

Štai dėl to kitą rytą kėlėmės 8h ryto. Aš griebiau palapinę, būtiniausius daiktus ir po kelių valandų jau stovėjom IX forte. Aš iš energetinio pasidariau alų ir pakaitomis tranzavom tada dar nežinodami tiksliai kur. +- greitai sustojo čiūvelis, vežantis draugam alų(iš Kauno), prigriebė mus ir vieną rūžavą mergaitę iš Druskininkų. Įvažiavus į Palangą Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (63) »

Užskaitau: Lietuvių kalbos VBE

Jau nuo pat pradžių stengiausi savęs nelaikyti blog`o įrašų tema, bet šįkart padarysiu išimtį. Prieš 15 minučių paskambinau aklėtojui ir sužinojau savo Lietuvių kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatą. Auklėtojas liepė spėti, bandžiau 70 ir buvau neteisus, išgirdau ‘šalta’. O poto išgirdau kad surinkau 83 procentus.

Ar aš patenkintas tokiu rezultatau? Taip, labai. Nors išėjęs iš egzamino patalpos, jaučiau, kad galbūt ~80 bus.
Ar galėjo būti geriau? Dabar galvoju, kad taip, galėjo.

O kaip Jum, mielieji mano blogą skaitantys abiturientai, sekėsi šis egzaminas? Ar labai laukėte šios dienos? Jaudinotės? Galų gale, apsidžiaugėt ar nusivylėt?

Rodyk draugams

Komentarai (57) »

Skanduotė Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinei

“Krepšinio Širdis” facebooke paskelbė konkursą, kuriame galima laimėti sirgaliaus marškinėlius. Tereikia sukurti skanduotę Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinei. Žinoma, Dienamiegok nori tų marškinėlių, todėl sutelkė visą savo fantaziją ir pabandė kažką parašyti. Žinoma, tokiame atsakingame darbe labai svarbu atsižvelgti į palaikomos šalies socialinius įpatumus. Manau, kad apskritai iš skanduočių meno išspaudžiau viską kas įmanoma. Magnum opus: Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (77) »

Zoom kortelės dizainas

Vakar atradau galimybę pačiam sukurti swedbank zoom programos banko kortelės dizainą. Įdėjos gaminimas ir keverzojimas netruko nė pusvalandžio. Aišku, vienintelis traukiantis akį dalykas - puikus ‘modelio’ veidas :D Didelis ačiū jai už leidimą, kurio neprašiau. O štai rezultatas:

Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (73) »

Užskaitau: Žaidimai, keliantys priklausomybę

Jau prieš kurį laiką internete atkapsčiau du, vienas už kitą keistesnius žaidimus. Daug apie juos nepasakosiu - išbandykite patys.

Robot Unicorn Atack

Begalo paprastas dviejų mygtukų valdymas. Su vienu šokinėjate, su kitu naikinate žvaigždes. Super gili žaidimo mintis :D Mano rekordas 78174. Savo rezultatais pasigirkit čia komentaruose ;]

The Swedish Armed Forces

Komandinius sugebėjimus ugdantis žaidimas. Gaunate tris nepažįstamus draugus, ir pildote vienas kito žaidimo laiką. Esmė - žaisti kuo ilgiau. Katik pabandžiau 3:40:37

Smagaus žaidimo, brangūs skaitytojai ;]

Rodyk draugams

Komentarai (91) »

Vertybės

Sunku patikėti, kaip žmogus gali susireikšminti dėl išgirstų paprasčiausių žodžių ‘Šitą dainą skiriu tau’.

Rodyk draugams

Komentarai (66) »

Abituriente iš Kauno!

Dalis informacijos čia bus jau pasenusi, bet likusi, tikiu, bus naudinga.

Egzaminai jau pasirinkti, ir, nori dabar ar nenori, reikia jiems ruoštis. Aišku, galbūt sunku kartais traukti knygas iš stalčiaus, vatyti puslapius ir taip toliau. Tačiau čia net du Kauno universitetai pasiūlė puikią išeitį - nemokamas konsultacijas. Užtenka nuvažiuoti ir patogiai atsisėsti, nereikia net knygos vartyti. Ir skaityti nereikia - viską pasako dėstytojai. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (80) »

Užskaitau: Hillary Clinton sveikina Lietuvą

Komentarai (29) »