BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Citatos

Citata #3 Kaip žinoti, ką skaityti

Iš pradžių reikia perskaityti klasiką, tada galvoje viskas kažkaip susidėsto ir pasidaro paprasta atsirinkti, ko neskaityti

Donatas Petrošius

Ir kaipgi mes neatrasime tobulų ‘lengvų skaitymų’, kuriuos reikia perskaityti n kartų, ir pasigirti fb, kai nuo jų ir pradedame skaityti?

Prie to pačio pridėsiu mano skaitytų knygų top5(atsitiktine tvarka), kurias rekomenduoju visiems:

1. Umberto Eco - Fuko švytuoklė

2. Guy de Maupassant - Mielas draugas(šita laabai skonio reikalas. Gali pasirodyti nuobodi)

3. Ernestas Hemingvėjus - Kam skambina varpai

4. Balys Sruoga - Dievų miškas

5. Antanas Škėma - Balta drobulė

Taip, reikia ir Lietuvių literatūra skaityti :)


Rodyk draugams

Komentarai (77) »

Citata: Dienamiegok apie tikinčią Lietuvą

Neperskaičius čia gali būti sunku suprasti

Iš kitos pusės čia sunku daryti išvadas, nes Lietuvoj tų tikinčiųjų, na.. kaip čia pasakius.

Ar galime žmogų, kuris Dievą prisimena tik tada, kai atsiduria bėdoje, vadinti tikinčiu? Jei taip, tuomet, tikinčių turim, jei ne - tuomet tie , 3, 4, geriausiu atveju - 5 Lietuvaičiai ir būtų tikintys, ir eitų į bažnyčią būtent to :)

Taigi, jeigu atmestume suolus šildančią liaudį - tuomet viskas tvarkoj.

Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (35) »

Komentaras Bluesky blogerei

Skaitinėjau sau istorijos vadovėlį. Ten rašė kaip vos nedingo lietuvių kalba ir kaip pati Lietuva vos neišnyko….Mhm… Man ši tema sukėlė įvairių minčių. Kas būtų jei nebūtų lietuvių kalbos? Kas aš būčiau jei nebūtų Lietuvos? Ar gyvenčiau paprastai ir net nežinočiau, kad kažkada buvo tokia Lietuva iš kurios yra mano šaknys? Negalėčiau skaityti įvairių lietuviškų eilėraščių….?

Po tokių klausimų ir šeip pasvarstymų man pasidarė gėda. Kažkas kovojo už tai, kad būtų Lietuva. Jie kovojo ir aukojo savo gyvybę, kad Lietuva nebūtų ištrinta amžiams. Jie stengėsi, kad mes galėtumėme gyventi tokioje šalyje, jie stengėsi, kad išvis mes žinotumėm kas ta Lietuva….. Kad žinotumėm iš kur mes kilę. Kad žinotumėm savo istoriją tiksliau, kad mes turėtumėm istoriją. Jie kovojo už save, už kaimynus, už draugus, už MUS. Ir man labai gėda kai ateina tokios mintys kaip ,, Norėčiau studijuoti užsienyje”.

bluesky blogas

(Turiu prisipažinti, kad tai turėjo būti komentaras jos bloge, bet išsiplėčiau tiek, kad nusprendžiau, jog tai verta atskiro įrašo blog`e)

Visiškai nieko blogo yra norėti studijuoti užsienyje. Aš irgi noriu. Ir kaip tik įmanydamas stengsiuosi studijuoti užsienyje. Tai tikrai nėra spjovimas ant tėvynės, greičiau priešingai! Studijuojant Danijoj trispalvė nuo kairio peties niekur nedings, o ir aš žinau, kad vienintelis kelias poto - Lietuva.

Kodėl Lietuvai apsimoka? Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (41) »

Citata #2

Suomius reikės perkelti kažkur kitur, Suomijoje jų gyvena mažiau nei iš viso yra gyventojų Leningrade, todėl ši užduotis nebus sunki

Josifas Visarionovičius Džugašvilis - Stalinas

Atsimenam, kokia nesunki užduotis buvo..


Rodyk draugams

Komentarai (325) »

Dienamiegok apie blogerius

Aš pats vienos merginos blog`e apie netuštutes:

“Pradėsiu nuo to, kad bet koks rašymas turi savo tiksla. Galiu rašyti skelbimą, jei parduodu automobilį, galiu rašyti laišką, jeigu noriu ką nors nustebinti senovine bendravimo forma, ir t.t. Tai vadinama interesais. Šiu atveju blog`as - vieta parodyti save. Tiek išsiaiškinom.

Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

Citata#1 Užpakalinis mąstymas

“Užpakalinis mąstymas visada laimi prieš mąstymą galva. Jis yra žymiai efektyvesnis ir atneša daugiau naudos tiek pačiam mąstančiąjam, tiek aplinkiniams. Tai - subtilus mąstymas<…>”

Citata pavogta iš čE!


Rodyk draugams

Komentarai (18) »