Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-11-25

Kodėl šiandien pietūs septintą valandą…

Publikuota: Šitą užskaitau

Pasta

Pasta

.. arba Kulinarinis experimentas #6

Viskas, kaip ir visada, prasidėjo nuo noro valgyti, o pietums - makaronai. Kągi, negi įdomu valgytri šiaip makaronus? arba makaronus prisivarius kalną sūrio ir kečiupo? Žinoma, kad ne. Dabar apie viską iš eilės:

Visų pirma nulupau tris pomidorus(nors poto paaiškėjo, kad reikia bent 4-5), juos smulkiai smulkiai supjausčiau. Sekantis žingsnis česnakai. Labai svarbu yra nepamiršti juos nulupti. Tada aš darau taip: uždedu peilio geležtės plokštumą ant česnako ir jį suspaudžiu. Taip jis pasidalina į kelias tarpusavyje susijungusias dalis, kurias poto lengva pjaustyt. Supjaustau ar smulkiau nei pomidorą. Reikia visos galvos česnako.

Sūris. Pasiėmus tarką susiradau kuri pusė pati smulkiausia. Ten tiksliau net nebuvo tokia kaip tarka, o tik tokie tankūs iškilimai, o jų viduje - skylutės. Su ja sutarkavau sūrį. Čia jo - pagal skonį.

Vietoj dešrelių pagal mano planą turėjo būti faršas. Na, bet jo nebuvo.

Padažas:

Visų pirma į puodą(mažiuką) sumečiau smulkintus pomidorus iš česnakus, išmaišęs įdėjau šaukštą margarino(norėjau grietinės, bet vėlgi - nebuvo). Palaukės kol visiškai ištirps, sudėjau smulkiai pjaustytas dešreles. Kai viskas sušilo įbėriau kokį 1/5 sūrio, ir daug daug maišiau(po truputį dedant nesulimpa, ir nepavista viskas į vieną didelį kotletą). Taip po 1/5 sudėjau viską sūrį, ir toliau maišiau maišiau maišiau tol, kol išvirė makaronai. Greit nupyliau vandenį, ir suverčiau visą padažą ant makaronų. Viskas.

Gavosi gal ir ne taip, kaip norėjau, bet vistik labai skaniai. Savo akyse užsidirbau +54 respecto taškus.


Patiko (0)


Atgal į: Kodėl šiandien pietūs septintą valandą…