Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-12-16

[N-18] Malonūs jausmai už dyką. 1 dalis

Publikuota: Be temos

Nudžiuginti vaikus galime kiekvienas. Lengviausia tai padaryti - paspaudus “Prisidėk ir Tu” dešinėje blog`o pusėje. Aišku dažnai mes gerus darbus darom tik tam, kad būtume pastebėti ir pagirti, tai čia šiek tiek sudėtingiau, nes nei kas iš aplinkinių žinos, kiek centų priclick`inot, nei vaikutis ateis padėkoti už violetinė mašinytę. Tačiau vienas žmogus visada žinos> Tai - jūs pats. Širdyje galėsit didžiuotis savimi, o šis jausmas ne ką ne prastesnis. Apskritai, nėra turbūt didingesnio jausmo, kaip savimeilė. Ko tik dėl jos nepridarom: ir vietą autobuse užleidžiam, ir nesignalinam kažkam pramiegojus žalią šviesoforo signalą, ir vaikučiams paaukojam.

Tuo labiau čia - pats teisingiausias biznis: Gaunat savimeilės už dyką. Aišku, nedaug, bet užsukus čia kas valandą, su kiekvienu paspaudimu meilės sau gausit tik daugiau, o kaina nuo to nepakils. Galit užsibookmarkinti šitą puslapį, nusistatyti priminimus kas valandą ir spaudinėti, spaudinėti, spaudinėti. Netiesiogiai, bet kažkas jums padėkos.

Dar taip pat galit atkeršyti IKI tinklui dėl aukštų duonos ir druskos kainų, jeigu tikit, kad jie čia kalti. Juk sąskaitą šiuo atveju apmoka jie ;] Kerštas irgi būna saldus! O pavadinimas dėl vaikų.

Dienamiegok

Patiko (0)


Atgal į: [N-18] Malonūs jausmai už dyką. 1 dalis