Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-07-23

Draugą reikia turėti.

Publikuota: Šitą užskaitau

Aišku, kurgi Dienamiegok nenorės Xperios. Kodėl aš? Paprasčiausia būtų pasakyti ’cause Im fuckin perfect’, bet galiu likti nesuprastas - daug pavydžių žmonių blogas.lt bendruomenėje. Aš nebūčiau aš, jei nesugalvočiau daugybės priežasčių.

Pavyzdžiui turėčiau telefoną neskilusiu ekranu. Taip, po joninių ryte radau 7 iskilimus ant ekrano. Kaip tai atsitiko prisiminti vilčių neturiu.

Nebevėluočiau į vairavimą, nes galėčiau iš anksto internete pasižiūrėti kada važiuoja 16-tas autobusas. Galėdavau ir anksčiau, bet yeah, per suskilusį ekraną interneto daug neprivartysi.

Galėčiau išeiti į gatvę ir drąsiai visiem sušukti “Fu*k you, Nokia-Siemens, turiu naują geriausią draugą! Ir jo ekranas nesuskilęs”.

Pasinaudojęs proga “Fu*k You” šaukčiau daug kam.

Moteriai nesakyčiau “Fu*k You”, jei ji pamirštų į kelionę pasiimti fotoaparatą(vėl). Paprastas žaisliukas, o kaip kultūros lygį kelia, ar ne?

Pirmas porą savaičių žaisčiau su juo kiekvienas žingsnyje, kaip ir su betkokiu nauju daiktu. Pats smagiausias dalykas kažką turėti.

Miegočiau su juo, ir laikyčiau šiltai po pagalve, kad mažasis draugas gerai jaustųsi. Matėt filmą “Spirited Away”? Gyventų telefonas kaip mažylis iš to filmo.

Jeigu turit įprotį blogus skaityti nuo galo, tai toliau šitos pastraipos nieko naujo nesuprasite. Aim fakin osom, tad senutė nokia - ne man. Nemeluosiu, čia maža dalelė priežasčių, kodėl viskas turi atitekti man.

Įrašo temą atitinkantis video:

Patiko (0)


Atgal į: Draugą reikia turėti.