Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-02-22

Užskaitau: Dienamiegok - naktį miegok!

Publikuota: Be temos, Šitą užskaitau

Praeitą pirmadienį nusprendžiau su savimi atlikti bandymą - kurį laiką eiti miegoti ne 2-4h, o 22h. Pirmą dieną prisiversti buvo laabai sunku, bet milžiniškomis valios pastangomis nustojau no-lifinti, ir nuėjau miegoti. 6:10 ryto skirtumo, deja nepajutau.

Tačiau praėjus savaitei, jau pradeda atrodyti, kad turėsiu kurtis naują blogą. Vien dėl to, kad pajutau malonumą atsibusti ir jausti, kad miego UŽTEKO. Kokie ėjimo dešimtą valandą vakaro miegoti pliusai?

  1. Nebesinori miegoti dieną. Anksčiau miegodavau kiekvieną dieną bent po kelias valandas. Taip iš paros dinkdavo laikas, kurį galima panaudoti įvairiausiais tikslais. Na, sakykim ruošti namų darbus.
  2. Iš ryto nesijaučiu tarsi užmigęs prieš 10 minučių. Taip pat atsisakiau kavos kiekvieną rytą. Ją išmainiau į diidelį puodą(puodą mutantą) kakavos.  Mokykloje irgi nebereikia bėgti į valgyklą puodelio juodos kavos, kai pajaučiu, jog sekančios pamokos galiu ir nebeatlaikyti :D
  3. Nesijaučiu atitrūkės nuo pasaulio iki kokios 10h. Mokymasis tikrai paproduktyvėjo(pvz.: mano abi geografijos pamokos prasideda 8h ryto. Ilgą laiką ją tiesiog prasnūduriuodavau). Netgi važiuodamas autobusu(kas atima gerą pusvalandį iš kiekvieno mano ryto) ne miegu, o sugebu pradėti ruošti namų darbus.
  4. Galų gale, sunormalėjo valgymo ciklas. Nebepietauju 6-7h, taip pat neinu į virtuvę teptis sumuštinių 2h ryto. Girdėjau, kad valgyti naktį - nesveika.

Mėgstu būti objektyvus, tai parašysiu ir porą minusų, kuriuosį pastebėjau:

  1. Nebepažiūriu Californication, serialo, kuris smagiai vainikuodavo kiekvienos dienos pabaigą (Sprendimas: nesunku jį parsipūsti iš visagalio interneto)
  2. Nebepatenku į įvairias, dažnai ir įdomias, diskusijas kituose socialiniuose puslapiuose ar skype, kurios mane ir užlaikydavo iki paryčių.(Sprendimas: Užuot ėję miegoti ryte, geriau visi draugiškai pasekite mano pėdomis, ir eikite miegučio po minus 50 minučių nuo dabar. Tuomet susirinkite po savo nickais valandėle anksčiau ir mėgaukitės miego teikiamais malonumais :D)

Kaip visada, be galo dėkingas už dėmesį.

Nuomonės/pasiūlymai ir panašūs mano mėgiami dalykai - komentaruose.


Patiko (0)


Atgal į: Užskaitau: Dienamiegok - naktį miegok!